Ataşehir Baymak Kombi Servisi

Ataşehir baymak kombi servisi; Ataşehir de hizmet veren kombi servisleri arasında uzun yıllardır kombi kullanıcılarına yüksek kalitede servis desteği sağlayan nadir kombi servisleri arsındadır.

Ataşehir baymak kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına verdiğimiz hizmetler; kombi bakımı, kombi onarımı, kombi arıza tespiti, kombi arıza çözümü, orijinal yedek parça tedariki, özel makine ile petek temizliği

Ataşehir baymak kombi servisi sadece arıza ve arıza çözümlerinize servis desteği vermemektedir. Kombi bakımında da bir numara olma yolunda hızlı ve emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Kombi bakım kampanyası olarak Kombi Bakım Ücreti 50 Liraya sabitledik. Kombi bakımını kombi kullanım ve bakım onarım kılavuzlarında belirtilen işlemler adım adım yapılmaktadır. Kombinizin kullanım ömrünü uzatmak daha az yakıt yakmasını sağlatılması ve tüketilen enerjiden ve doğal gazdan ortalama yüzde 15 ile 25 arasında tasarruf yapılabilmesi için kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Ataşehir baymak kombi servisi müşterinin istediği günde hizmet vermektedir. Kombi kullanıcısının isteğine göre servis kaydı açıldığı gün ya da müşterinin istediği bir günde servis desteği sağlamaktayız. Hafta sonları da kombi servis desteği verebilmek için nöbetçi ekipler hazır beklemektedir. Geniş çalışma saatlerimiz ile hafta içi hafta sonu fark etmeden müşterimizin istediği saatte servis desteği sağlamaktayız.

Ataşehir baymak kombi servisi işçilik ve servis hizmeti dâhil değiştirilen orijinal yedek parçaya 1 yıl süre ile garanti vermektedir. Kombinizin bütün yedek parçaları servis araçlarımızda bulunmaktadır bazı parçalar genelde nadir arıza çıkartan parçalar servis araçlarımızda bulunmamaktadır bu parçaların teminini fabrikadan yapmaktayız.

Baymak Ataşehir Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Ataşehir Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ