Bölgeler

 

Yüksek Doğalgaz Faturalara Çözüm Yolları

Kış aylarında doğalgaz faturalarının yüksek miktarlarda gelmesi siz değerli müşterilerimiz korkutmasın. İGDAŞ tarafından yapılan resmi açıklamalara göre yeni geliştirilen sabit ödeme sistemi olarak adlandırılan ödeme şekli sayesinde faturalarınızı taksitlendirebileceksiniz.

İGDAŞ tarafından yapılan yazılı açıklamalara göre eski aboneliği olan kullanıcılar kendi sınıfında yer alan faturaları kontrol edilecek ve ardından belli bir fiyat belirlenerek taksitlendirme işlemi gerçekleştirilecek. Taksitlendirme aşamasında ise on iki ay’a yayılarak kullanıcının rahat bir şekilde fatura ödemesi sağlanacak.

Bir yılın faturasından çıkarılan sabit fatura sayesinde kış aylarında güçlük ve problem çekmeden geliştirilen sistem sayesinde ödeme gerçekleştirilecek. Geliştirilen sistemin ikinci en önemli faydası ödeme tarihini de kendinizin belirliyor olması.Kış aylarında yüksek miktarlarda faturalar ödemek istemeyen kullanıcılar için geliştirilen sistem pek fazla bilinmemektedir. Biz Merkez Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istedik.

Kombinizin yüksek fatura gelmesinin en önemli nedenleri arasında yıllık periyodik kombi bakımlarını gerçekleştirilmemesidir.Kombinizin yıllık bakımlarını yaptırmanız durumunda kış aylarında doğalgaz faturanıza yansıyan rakamlarda % 30 – % 35 oranlarında azalma meydana gelecektir. Kombi bakımı yaptırmanız durumunda ilk olarak kombinizin sıcak su ve yanma durumu dikkatli bir şekilde ölçülmektedir. Ardından kombi servisimiz kombinizin su sızdırıp sızdırmadığını kontrol ediyor. Kombinizin elektrik ve elektronik aksanları kontrol ediliyor temizleme işlemi yapılıyor. Kombinin baca fanı kontrol edilip ardından genleşme bar basıncı ayarlanıyor.

Kombinizin bakımını mutlaka teknik servis elemanlarına yaptırmalısınız. Çünkü ehil olmayan kişilerin yapması durumunda elektronik aksanlarına veya genleşme tankının delinmesine neden olabileceği gibi kendinize ve bütçenize zarar verebilirsiniz . İkinci tavsiyemiz tasarruf açısından mutlaka en çok kullandığınız odalara oda termostatı almanızdır. Belirttiğimiz oda termostatlarından almanız durumunda emin olun ki kış aylarında yüksek miktarlarda gelen faturaları minimum’a indirdiğinizi göreceksiniz.

Doğalgaz faturası sık sık yüksek geliyor ise veya kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız eğer mutlaka merkez kombi servizimi arayarak bilgi alabilir yada siz değerli müşterilerimize teknik servis elemanlarımızı hızlı bir şekilde yönlendirebiliriz. Bu sayede hem kombinize uygun fiyata kombi bakımı yaptırmış olursunuz hemde kombi kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Merkez kombi çağrı merkezimizin telefon numarası olan 0216 376 4 376 arayabilir istersenizde cep telefon numaramız olan 0532 056 4 376 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Kombi Servisi Avcılar Kombi Servisi
Bakırköy Kombi Servisi Başakşehir Kombi Servisi
Beylikdüzü Kombi Servisi Beyoğlu  Kombi Servisi
Esenler Kombi Servisi Esenyurt  Kombi Servisi
Gaziosmanpaşa Kombi Servisi Güngören Kombi Servisi
Sarıyer Kombi Servisi Silivri  Kombi Servisi
Zeytinburnu Kombi Servisi Ataköy  Kombi Servisi
Beykoz  Kombi Servisi Çekmeköy Kombi Servisi
Maltepe Kombi Servisi Pendik Kombi Servisi
Şile Kombi Servisi Tuzla Kombi Servisi
Bahçelievler Kombi Servisi Beşiktaş Kombi Servisi
Fatih Kombi Servisi Küçükçekmece Kombi Servisi
Ataşehir Kombi Servisi Kadıköy Kombi Servisi
Üsküdar Kombi Servisi Adalar Kombi Servisi
Bağcılar Kombi Servisi Kartal Kombi Servisi
Bayrampaşa Kombi Servisi Sancaktepe Kombi Servisi
Büyükçekmece Kombi Servisi Ümraniye Kombi Servisi
Eyüp Kombi Servisi Çatalca Kombi Servisi
Kağıthane Kombi Servisi Şişli Kombi Servisi
Sultangazi Kombi Servisi Sultanbeyli Kombi Servisi
Bağcılar Kombi Servisi Eyüp Kombi Servisi
Bayrampaşa Kombi Servisi Kağıthane Kombi Servisi
Büyükçekmece Kombi Servisi Sultangazi Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ