Kartal Baymak Kombi Servisi

Kartal Baymak Kombi Servisi

Baymak Merkez Kombi Servisimiz İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olarak kabul edilen Kartal ilçesinde 2005 yılından beri faaliyet içerisindedir. Kombi servisimizde çalışan personel sayısı 12 kişiden oluşmaktadır. Kartal ilçesinin tüm semtlerine hızlı bir gezici kombi servisimiz mevcuttur.

Kombi cihazınız arızalandığında yapmanız gereken kombi servisiniz ile iletişime geçip yardım istemek olacaktır. Çağrı merkezimizde siz değerli müşterimizi bilgilendirikten sonra arıza kaydı oluşturulur ve kombi servisi yönlendirmesi yapılır.Kombi servisimiz yönlendirme yapmadan önce eğer arıza basit kullanıcının çözebileceği bir arıza ise çözmesi için yol ve yöntemler hakkında bilgi verilir. Lakin müşterinin çözememesi yada işlemin zor olması durumunda teknik personel yönlendirmesi yapılır.

Kartal Baymak Kombi Servisi olarak şuana kadar verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı kombinin yeterince su doldurulmadığından çıkan arızalardan meydana gelmektedir. Kombi servisi olarak tavsiyemiz kapalı devre sistem suyunun belli zaman aralıklarında kontrol edilmeli ve düşüş meydana gelmişse takviye yapılmalıdır. Kombilerin genelinde kombi altında yer alan su doldurma vanasını sağ’a doğru çevirdiğinizde kombi su dolmaya başlayacaktır.

Kombiniz 1-1,5 bar seviyesine ulaştığında su dolumunu kesmeniz gerekmektedir. Aksi durumda aşırı su dolduğundan kombiniz arıza verecektir.Merkez kombi servisi olarak kombi bakımı ve kombi servisi konusunda yanınıza olduğumuz gibi basit pratik çözüm konularında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek bizim en önemli görevlerimizin başında gelmektedir.

Kombi servisi olarak sık sık basit sorunlarla karşılaşmaktayız. Basit sorunların müşteri tarafından da çözüme kavuşturacak konumda olduğunu bildiğimizden dolayı kombi kullanıcılarını bilgilendirmek önemli olduğunu düşünüyoruz.

Kombi cihazınızda meydana gelen arızanın giderilmesi amacıyla teknik personel belirttiğiniz adreste ilk önce arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir. Bu aşamadan sonra kombi de tespit edilen arızanın giderilmesi için gerekli müdahalede bulunur. Kombi cihazındaki arıza kombi parçasından kaynaklı ise kombi parçası müşterinin onayının ardından değiştirilmektedir. Değiştirilen kombi malzemesi Baymak Merkez Kombi Servisi tarafından 1 yıl garantilidir.

Kartal Baymak Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Kartal Baymak Kombi Servisi

Kartal baymak kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal baymak kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal baymak kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal baymak kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak

Baymak Kombi Bakım Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal baymak kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal baymak kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Baymak Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ