Kombi Bakımı Servisi

 

 

Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakımı Kombinizin Düzenli Ve Sorun Çıkartmadan Sağlıklı Şekilde Çalışması İçin Gerekli Olan İşlemlerin En Başında Yer Alır. Kombi Bakım Ücreti 50 lira Kombi Bakımı Yapılan Kombi İle Kombi Bakımı Yapılmayan Kombi Arsındaki Farklara Değinmek Gerekirse Kombi Bakımı Yapılan Kombi Bakım Yapılmayan Kombiye Nazaran Daha Tasarruflu Çalışır. Daha Verimli Ve Düzenli Çalışır. Kombi Bakımı Yapılan Kombi Bakım Yapılmayan Kombiden Daha Sessiz Çalışır Bunun Sebebi Cihazın İçine Dolan Tozdan Arındırarak Pervaneli Ve Rulman’lı Parçaların Toz Ve Tozlanmanın Yol Açtığı Yalpalama Ve Vibrasyonun En Aza İndirilmesidir. Kombi Bakımı Cihazdan Uzun Süre Faydalanmaya Yara Sağlar. Kullanıcı Formlarında Yer Alan Maksimum Kullanma Ömrünü Ancak Kombiye Bakım Yaptırarak Sağlanmaktadır. Bakımı Yapılmayan Kombide Oluşan Oksitlenme Ve Kireçlenmeler Bağlantı Noktalarında Oluşabilecek Sızıntılar Yüzünden Kombinin Hem Ömrü Kısalır Hem De Maliyeti Yüksek Arızalara Sebebiyet Verebilir. Kombi Bakımı Esnasında Yapılan Kontroller Ve Ölçümler Sayesinde Arızalanmaya Yüz Tutmuş Parçalar Teşhis Edilerek Hem Zamandan Hem De Fazla Para Kaybının Önüne Geçilmiş Olunur. Kombi Bakımı Yapılmayan Kombilerde Daha Masraflı Arızaların Meydana Geldiği Gözlemlenmiştir. Kombi Bakımı Müşteriye Yılda Bir Defaya Mahsus Masraf Çıkarmaktadır. Kombi Bakımı Esnasında Fark Edilen Ufak Arızalar Daha İleride Büyük Arızalara Yol Açmasının Önüne Geçerek Kullanıcının Lehinde Bir İşlemdir.

Kombi Bakımı Neden Yapılmalı?

Kombi Bakımın Yapılma Amacı Cihazın İç Temizliğinin Yapılarak Daha Uzun Süreler Kombiyi Kullanmayı Amaçlanmıştır Ve Kombi Bakımı Kombi Üretici Firmaları Ve Gaz Dağıtım Şirketleri Tarafından Kullanıcılara Tavsiye Edilmiştir. Kombiye Bakım Yaptırarak Hem Cihazı Uzun Seneler Kullanabilirsiniz Hem De Kombinin Daha Az Yakıt Yakmasını Sağlayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Kombi Bakımının Ne Zaman Yapılmasına Tavsiye Olarak; Kış Ayına Girmeden Yılda Bir Kez Yapılması Veya Yeni Taşınılmış Ev Veya İş Yerindeki Kombiye Bakım Yaptırmanızı Ya Da Kısa Bir Sürede Olsa Kullanmadığınız Kombiye Bakım Yaptırmakta Fayda Vardır.

Kombi Bakımının Amacı Nedir?

Kombi Bakımının Amacı Kombinin Kullanım Ömrünü Uzatmak Ve Kullanıcıya Rahat Sorunsuz Bir Şekilde Kombi Kullanmasıdır. Bakım Yapılan Kombi Bakım Yapılmayan Kombilerden Daha Sesiz Çalıştığı Gözlemlenmektedir.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?
  • Kombi Bakımında yapılanlar Sırası İle Şöyledir:
  • Kombi Bakımında Kombi İç Tozları Ve Oluşan Oksitlenmeler Ve Kireçlenmeler Temizlenir.
  • Kombi Bakımında Tesisat Filtreleri Yıkanır
  • Kombi Bakımında Fan Motoru Fırça Yardımı İle Ya Da Sökülerek Tozdan Ve İçinde Biriken Kurumdan Arındırılır. Gerekli Durumlarda Rulmanları Ve Pervane Gövdesi Yağlanır.
  • Kombi Bakımında Gaz Valfine Yanış Kalibre Ayarı Yapılır Ve Bu Şekilde Kombinin Daha Az Yakıt Yakması Sağlanır
  • Kombi Bakımında Yanma Odası Ve Brülör Temizlenir.
  • Kombi Bakımında Genleşme Tankının Havası Kontrol Edilir. Genleşme Tankının Havası Eksik İse Havası Tamamlanır.
  • Kombi BakımındaKombinin Çalışma Ve Yanma Prensipleri Kontrol Edilir.

Kombi Bakım Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakım Servisi 0532 056 4 376

Alarko kombi bakımı servisi Ariston kombi bakımı servisi

Baymak kombi bakımı servisi Bosch kombi bakımı servisi

Buderus kombi bakımı servisi Demirdöküm kombi bakımı servisi

e.c.a kombi bakımı servisi Ferroli kombi bakımı servisi

İmmergas kombi bakımı servisi Protherm kombi bakımı servisi

Vaillant kombi bakımı servisi Viessmann kombi bakımı servisi

 

Kombi bakımı, kombi bakım ücreti, kombi bakımı ne kadar, kombi bakım servisi, kombi bakımında yapılanlar, Kombi bakımının amacı, kombi bakımı ne zaman yapılmalı, kombi bakımında yapılması gerekenler, kombi bakım ücretleri, neden kombiye bakımı yapılmalı, kombiye bakımı yapılmaz ise ne olur? Kombi bakımı kiracıya mı aittir, Kombi bakımı ev sahibene mi aittir, Kombi bakımı neden yapılmalı, Kombi bakım kampanyaları, Kombi bakım, merkez Kombi bakım sözleşmesi, Periyodik kombi bakımı, Kombi bakım onarım, Kombi bakım onarım servisi, Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı,2016-2017 kombi bakım ücretleri

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ