Maltepe Baxi Servisi

Maltepe Baxi Kombi Servisi

Merkez Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerinde kombi alanında hizmet vermektedir.Genel anlamdaki kontrol ve kombi bakımları, petek temizleme gibi ihtiyaçlarınız konusunda desteğe hazır konumdadır.

Tüm kombi marka ve modellerin bakımı ve tamiri konusunda kombi servisimizden hizmet alabilirsiniz.Kombi servisimizden alacağınız kombi bakımı sayesinde verimli bir ısınma elde edebilir konuma gelecektir eviniz.

Kombinizde arıza meydana geldiğinde acil bir şekilde uzman teknik servis elemanlarımız karşılaştığınız arızaya müdahale edecektir.Kombi cihazınızda meydana gelen arızaya teknik servis elemanımız hızlı bir şekilde giderecektir.Ek olarak firmamız farklı nedenlerden çalışmayan kombinize destek sağlamaktadır.

Maltepe Baxi Kombi Servisi olarak kombinizde oluşan arızanın giderilme aşamasında ilk arıza tespitinin ardından size detaylı bir şekilde arızanın hangi parçada olduğu belirtilir ve onay aşamasından sonra arızalı olan malzeme değiştirilir.Kombi Servisi olarak değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz.Merkez Kombi Servisimiz tüm kombi marka ve modellerinde uzman olup İstanbul’un sayılı kombi firmaları arasında yer almaktadır.

Kombi arıza tespiti aşamasında kombi servisimiz belirttiğiniz adrese gelerek hızlı ve güvenli bir şekilde arızanızı giderecektir.Kombi servisimiz kombi bakımı gibi hizmetlerimizde ekonomik rakamlarla size destek sağlamayı amaçlamaktadır.Merkez Kombi Servisi olarak tamir edilemeyecek konumda olan kombiler için size gereksiz masraflar çıkaracak geçici çözümler üretme peşinde değildir.

Tüm kombi ve modellerin elektronik aksamlı olması nedeniyle ummadık arızalar meydana gelebilmektedir.Arızaların hızlı ve güvenli bir şekilde çözüme kavuşturabilmesi için uzman kombi servisine ihtiyacınız vardır.Acil bir durum söz konusu olduğunda kombi servisimiz 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir.Acil bir şekilde kombi servisimizin çağrı merkezi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışması için mutlaka düzenli bir şekilde kombi servisimize kombi bakımlarını yaptırmalısınız.Kombi arızaların büyük bir kısmı bakım yaptırılmayan cihazlarda meydana gelmektedir.Aynı zamanda bakım yaptırılan kombi cihazları doğalgaz faturalarında düşüş meydana gelmektedir.

Maltepe Baxi Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376‘dan ulaşabilirsiniz.

 

 

Baymak Baxi Kombi E06 Arıza Kodunun Anlamı

Sıcak Su Sensörü Arızalanmış Ve Baymak Servisi Tarafından Değiştirilmesi Gereklidir.

Size En Yakın Baymak Servisini Öğrenmek İçin;

(0216) 376 4 376 Mobil Servis; 0532 056 4 376

Baymak Baxi Luna Kombide E06 Arıza Sinyali Yandığında Cihazınız Sıcak Suyu Isıtmayacaktır. Bu Sinyalin Anlamı Musluklara İletilen Suyun Sıcaklığını Ayarlayan Sensörün Değer Kaybederek Ana Karta Sağlıklı Sinyal Gönderememesinden Dolayı Meydana Gelir. Cihaz Isıtılan Suyun Derecesini Ölçemeyeceğinden Dolayı Kendini E06 Arızasında Gerekli Parçanın Değişimine Kadar Arızadan Çıkartmaz.

Baymak Baxi Kombinin E06 Arızasını Vermesinde En Büyük Etken Kireçli Sudur. Cihazın Isıttığı Su Direk Olarak Bu Sensörün Üzerinden Geçer Ve Kombi Senserörden Aldığı Değerlere Göre Alev Boyunu Ayarlayarak Suyu Belli Derece Tutar.

 

Baymak Baxi Arıza kodları

Baxi kombi Baxi E01 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide E01 Uyarısı Kombiye Gazın Gelmediğini Belirtmektedir. Bu Durumda Kombinin Elektronik Kartında Ya Da Gaz Valfinde Sorun Olabilir. Yapılması Gereken İse Baxi Luna Kombi Servisi’ne Ulaşmaktır.

baxi kombi servis telefonu: 0532 056 43 76 / 0216 376 4 376

Baxi kombi Baxi E02 Arıza Kodu : Cihazda Aşırı Isınma Söz Konusu Olduğunda Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirmektedir. Kısacası Termostat Arızalı İse Cihaz Kendini Otomatik Olarak Bloke Etmiştir. Cihaz İçin Kullanım Dışı Olmuş Da Diyebiliriz. Bu Durumda Baymak Servisi İle Görüşmelisiniz.

 

Baxi kombi Baxi E03 Arıza Kodu : Baca Tip Kombilerde Baca Sensoru Yer Almaktadır. Baca Sensörünün Kombideki Görevi Kombinin Aynı Zamanda Ortamın Sıcaklığını Kontrol Etmek Ve Elektronik Karta Bunu Aktarmaktır. Bu Arıza Kodu Ekranda Beliriyor İse Sensör Görevini Gerçekleştirmiyordur. Kısa Sürede Baymak Baxi Luna Servisi’nden Yardım Almalısınız.

 

Baxi Kombi Hataları, Baxi Kombi Kodları

Baxi Ariza Kodlarının Anlamları

 

Baxi kombi Baxi E04 Arıza Kodu : Kombide Alev Olup Olmadığını Elektronik Karta Aktaran İyonizeysen Elektrotu Sinyal Alamadığında Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirmektedir. Gaz Akımında Bunun Yanı Sıra Atık Gaz Sisteminde Ya Da İyonizeysen Elektrotunda Sorun Olabilir. Baymak Servisi’ni Arayarak Yardım İstemelisiniz.

baxi kombi servis telefonu: 0532 056 43 76 / 0216 376 4 376

Baxi kombi Baxi E05 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide E05 Hata Kodu Var İse Kalorifer Sensöründe Sorun Vardır. Bu Durumda Kaloriferler Kesinlikle Isınmaz. Sorunun Çözümlenmesi Adına Baxi Luna Servisi Aramalısınız.

 

Baxi kombi Baxi E06 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide Bu Uyarı Kodu Yaz Kış Yaşanabilmektedir. Çünkü Bu Kodun Açıklaması Kombinin Sıcak Su Vermemesidir. Bu Durumda Kombide Sıcak Su İçin Çalışan Sensörünün Değişimi Gerekmektedir. Parça Değişimi İçin Mutlaka Baxi Luna Servisi İle Görüşünüz.

 

Baxi kombi Baxi E10 Arıza Kodu : Kombide Suyun Azaldığını Belirten Uyarı Kodudur. Kombi Basıncını Kontrol Ederseniz 1 Barın Altında Olduğunu Görürsünüz. Kombiye Gerektiği Kadar (1,5 Bar) Su Basarsanız Kombi Çalışmaya Devam Edecektir.

 

Baxi kombi Baxi E25 Arıza Kodu : Kombinin En Yüksek Sıcaklığa Ulaştığını Belirten Hata Kodudur. Baxi Luna Kombi Ekranında Bu Hata Kodu Belirdi İse Ya Pompa Sıkışmıştır Ya Üç Yollu Vananın Konumu Değişmiştir Ya Eşanjör Tıkanmıştır Veya Kireçlenmiş Ya Da Kalorifer Filtreleri Tıkanmıştır. Bu Durumda Cihaza Müdahale Etmemeli Baxi Luna Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

baxi kombi servis telefonu: 0532 056 43 76 / 0216 376 4 376

Baxi kombi Baxi E35 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide Beliren Bu Uyarı Kodu Cihazda Alevin Oluşmadığı Anlamındadır. Bu Durumda Cihazdan Sıcak Su Alamazsınız Aynı Zamanda Petekleriniz De Isınmaz. Cihaza Müdahale Etmeden Baymak Servisi Aramanız Gerekmektedir.

 

Baxi kombi E80 Arıza Kodu : Baxi Kombi Ekranında E80 Uyarı Kodu Varsa Elektronik Kartta Sorun Var Demektir. Bu Durumda Tüketici Olarak Cihaza Müdahale Etmemeli Hemen Baymak Servisi Aramalısınız.

 

Baxi Luna E97 Arıza Kodu : Elektrik Voltajı İle Alakalı Sorun Olduğunda Baxi Luna Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirmektedir. Bu Durumda Daire Girişine Gelen Voltajlar Düşük Veya Cihazda Elektronik Kart Sorunu Var Diyebiliriz. Baxi Luna Kombi Servisi İle İletişime Geçmelisiniz.

baxi kombi servis telefonu: 0532 056 43 76 / 0216 376 4 376

Baxi Luna E98/99 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide Her İki Hata Kodu Da Elektronik Kart Arızası Anlamına Gelmektedir. Kısa Sürede Baymak Servis İle Görüşüp Yardım Talebinde Bulunmalısınız.

 

 

 

• Altayçeşme Baxi Kombi Servisi
• Altıntepe Baxi Kombi Servisi
• Aydınevler Baxi Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Baxi Kombi Servisi
• Başıbüyük Baxi Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Baxi Kombi Servisi
• Cevizli Baxi Kombi Servisi
• Çınar Baxi Kombi Servisi
• Esenkent Baxi Kombi Servisi
• Feyzullah Baxi Kombi Servisi
• Fındıklı Baxi Kombi Servisi
• Girne Baxi Kombi Servisi
• Gülensu Baxi Kombi Servisi
• Gülsuyu Baxi Kombi Servisi
• İdealtepe Baxi Kombi Servisi
• Küçükyalı Baxi Kombi Servisi
• Yalı Baxi Kombi Servisi
• Zümrütevler Baxi Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ