Maltepe Baymak Servisi

Maltepe Baymak Kombi Servisi

İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyete başlamış ve tüm ilçe ve semtlerine ağını genişletmiş bir kombi servisiyiz. Kombi’nin ilçe ilçe kullanımının hızlı bir şekilde artması ile birlikte kombi servisimizdeki personel sayısı da hızla artmaktadır.

Maltepe Baymak Servisi İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm semtlere hakim konumdadır.Bu kapsamda yararlanmak istediğiniz kombi tamiri,kombi bakımı,petek temizleme hizmetleri için her bölgeye ayrılmış uzman ekibimiz bulunmaktadır.Kombiler elektronik aksanlardan oluştuğu için zaman zaman arıza meydana gelmektedir.Bu arızaların çözülmesi için tüm teknik bilgi ve donanım’a sahip uzman kombi servis elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Kombi servisimiz kurumsal bir yapıya sahip oluğ her kombi markasına hizmet veren ve verdiği hizmeti ekonomik koşullarda gerçekleştirip müşteri memnuniyeti sağlamak için hedeflenmiştir.Kombi servisine her ihtiyaç olduğunda çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı bırakabilir ve hızlı bir şekilde teknik servis yönlendirebiliriz.

Arıza meydana gelen yada çalışmayan kombileriniz için Merkez Kombi Servisimizi arayarak karşılaştığınız arızaları gidermek için ekibimizden destek alabilirsiniz.Kombi cihazlarının arızalanmaması ve ömrünün uzatılması için mutlaka kombi bakımlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Kombi bakımı konusunda nitelikli çözümler üreten profesyonel ekibimiz hazır bir şekilde siz değerli müşterimizin aramasını beklemektedir.

Kombi arızalanması durumunda kısa sürede kombi arızasının tespitinin ardından kombi de meydana gelen arızanın onarılması için uzman ekibimiz çalışmaktadır.Kombi arızasında bir parçanın değiştirilmesi durumunda kombi müşterisine detaylı bilgi verildikten sonra onay alınırsa parça değişim işlemi gerçekleştirilmektedir.Bu aşamadan sonra değiştirilen parça firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kombiniz de arıza meydana geldiğinde çağrı merkezimizi arayarak acil kombi servisi çağırabilirsiniz.Kombi servisimiz 7 gün 24 saat faaliyet vermekte olup mutlaka bir nöbetçi teknik servis ekibi bekletilmektedir.

Maltepe Baymak Servisi tercih ederseniz ,İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan en büyük servis ağına sahip vergisini ödeyen bir kurumsal firma ile çalışma avantajına sahip olacaksınız. Tavsiyemiz kimliği bilinmeyen nereden geldiği öğrenilmeyen teknik servis adı altında faaliyet gösteren kişiler ile çalışmamalısınız.Aksi durumda bir sonraki aşamada karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Maltepe Baymak Servisi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Baymak Kombi Sıcak Su Vermiyor

Baymak Kombi suyu ısıtamıyor ve kombi den sıcak su alamıyoruz gibi sorunları kombi kullanıcılarının büyük bir kısmından yaşamaktadır. Bu sorunun başında şehir şebekelerindeki yüksek oranda kireçli sular bulunmaktadır. Bu olayı takiben kombinizin uzun yıllar yoğun tempoda çalışması ve yıllık periyodik bakımının aksatılması ve ya hiç yapılmaması başrolü alır. Sudaki kireç miktarı az olsa dahi bakım yapılmamış kombilerde sıkça görülen arızaların en başını kombi sıcak su vermemesidir. Kombiniz sıcak su vermiyor ise öncelikle şebeke hattınızdaki su basıncını kontrol etmelisiniz yani suyunuz her zaman ki yoğunluğun da mı akıyor eğer su yoğunluğunda herhangi bir azalma ve ya dalgalanma yok ise akla armatürler gelmeli herhangi bir tıkanma mevcut ise onu halletmek gerekli armatürlerde de bir problem yok ise baymak kombideki sıcak su problemi için kombiye kendiniz veya 3. Şahıslarda dâhil olmak üzere hiçbir şekilde müdahale yapmadan kombi servisine arıza kaydı oluşturmalısınız…

 • Baymak Kombi servisi (0216) 376 4 376
 • Baymak Kombi mobil servisi 0532 056 4 376

Baymak Kombilerde en fazla karşılaşılan arızaların başında kombi sıcak su vermiyor arızası bulunmaktadır, kombi tamimiyle sıcak su üzerine kurulmuş bir sistem olduğundan baymak kombi sıcak su vermemesi gibi bir durumda ilk yapmanız gereken gaz kontrolü yapmaktır, gaz kontrol ocak düğmelerinden birisini açarak gazın gelip gelmediği kontrol edilir. Yakın zamanlarda Doğalgaz kesintisi yaşadıysanız eğer kombi gaz valfinde biriken hava yüzünden kombi ateşleme yapmaz ve kombi sıcak su arızası meydana gelir, bu tür bir durum ile karşılaşırsanız eğer kombi resetleme işlemi yapılmalıdır, kombinize birkaç kez reset attıktan sonra hala kombi çalışmıyorkombi sıcak su vermiyor ise bizleri hemen arayabilir sıcak su arızası servisimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Kombi sıcak su arızası birçok nedenden kaynaklanabilir bu nedenler ve çözümleri şöyledir;

 • Baymak Kombi sıcak su düzensiz geliyor (sıcak su hemen soğuyor)

Sıcak suyun düzensiz olarak gelmesi kombi içerisinde bulunan sıcak su sen sörünün arıza yapmasından kaynaklıdır, sıcak su sensörü arızalı olduğunda sıcak suyun derecesini ölçemediğinden kombi düzensiz bir sıcak su gönderimi yapar, bizleri arayarak hemen bilgi alabilir kombi servisi ekibimizi çağırabilirsiniz.

 • Baymak Kombi Sıcak su vermiyor (baymak kombi sıcak suyu ısıtmıyor)

Kombi sıcak su vermiyor yâda sıcak suyu ısıtmıyor arızaların nedeni birçok şeyden kaynaklı olabilir,

 • Bunların başında kombi kartının hasar görmesi ve kombi kart tamiri işleminin yapılması
 • Kombi sıcak su sen sörünün arızalı olması ve kombi sıcak su sen sörünün değişmesinin gerekmesi
 • Kombi fanında oluşan arıza nedeni ile kombi ateşleme yapamaması ve fanın değişmesi yâda tamir olması
 • Kombi sıcak su tribününde arıza olması ve yenisi ile değişmesi
 • Ateşleme ünitesinde bulunan elektrot uçlarının arızalı olması ve değişmesi
 • Kombi Prosestatında arıza olduğu ve yenisi ile değişmesi gibi arızalardan kombi sıcak su arızası vermektedir.
 • Yukarıda yazılı olan parçalar değiştirilerek sıcak su arızasının ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

 

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak kombi E01: Gaz Beslemesi – Blokajı Arızası

Baymak kombi E02: Emniyet Termostat Sensoru Arızası

Baymak kombi E03: Baca Termostat Sensoru / Baca Basınç Sensoru Arızası

Baymak kombi E05: Isıtma Devresi Ntc Sensor Arızası

Baymak kombi E06: Kullanım Suyu Devresi Ntc Sensor Arızası

Baymak kombi E10: Düşük Su Basıncı

Baymak kombi E25: Maximum Sıcaklık Uyarısı

Baymak kombi E35: Alev Oluşumu Arızası

 

 

Baymak Dolcevita Kombi Arıza Kodları

Dolcevita E01 Arıza Kodu : Dolcevita Kombi Ekranında E01 Uyarısının Anlamı Cihazın Ateşlemeyi Sağlamamasıdır. Kombi Ateşleme Yapmadığında Verim De Alınamaz. Bu Nedenle De Sizin Bu Durumda Dolcevita Servisi’ne Ulaşmanız Gerekmektedir.

Dolcevita E02 Arıza Kodu : Dolcevita Kombi Aşırı Isınma Sebebi İle Kendini Bloke Ettiğinde Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirir. Sorun Aşırı Isınma Termostatının Arıza Yapmasıdır. Baymak Dolcevita Servisi Aramalı Yardım İstemelisiniz.

Dolcevita E03 Arıza Kodu : Dolcevita Kombinin Atık Gaz Sisteminin Tam Anlamıyla Çalışmaması Sebebi İle Kombinin Arızaya Geçmesidir. Cihazın Baca Kontrolü Gerekir. Baca Çalışmasını Sorunsuz Gerçekleştiriyorsa Fan Motorunda Ya Da Proses Tatta Sorun Var Diyebiliriz. Baymak Dolcevita Servisi İle Görüşmelisiniz.

Dolcevita Kombi Kodları, Dolcevita Ariza Kodlarının Anlamları

Dolcevita Kombi Hata Kodları

Dolcevita E05 Arıza Kodu : Cihazın Kalorifer Sensöründe Sorun Olduğunda Ekranda Beliren Hata Kodudur. Bu Durumda Peteklerinizle Alakalı Isınmama Sorunu Yaşarsınız. Durum Kalorifer Sensoru İle Alakalı Olabilir. Bu Yüzden De Arıza Tespiti Ve Müdahalesi İçin Dolcevita Servisi Aramalısınız.

Dolcevita E06 Arıza Kodu : Dolcevita Kombi Ekranında Beliren Bu Hatanın Açıklaması Sıcak Su Sensöründe Sorun Olduğudur. Bu Durumda Kombi Sıcak Su Vermez. Kombi Eğer Sıcak Suyu Verirse Belirli Bir Süre Kadar Verir Sonrasında Suyu Soğutur. Tüketici Müdahalesi Gerektirmeyen Bir Durum Olduğu İçin Direk Dolcevita Kombi Servisi Aranmalıdır.

Dolcevita E10 Arıza Kodu : Dolcevita Kombide Su Basınç Göstergesinin 0,3 Barın Altında Olduğunu Yani Kombinin Suyunun Azaldığını Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Kombinin Altında Bulunan Doldurma Musluğunu Açmalı Kombiye 1,5 Bara Gelene Kadar Su Basmalısınız. Sonrasında Dolcevita Kombi Çalışacaktır.

Dolcevita E25/26 Arıza Kodu : Dolcevita Kombide Her İki Uyarıdan Biri Bulunuyor İse Muhtemel Pompa Hatasıdır. Bu Durumda Cihazda Birden Fazla Sorun Olabilir. Mesela Petekler Isınmaya Bilir, Kombi Ses Yapabilir Ya Da Kombi Hiç Çalışmıyor Olabilir. Bu Gibi Durumlarda Arızanın Hem Tespiti Hem De Çözümü İçin Baymak Servisi’nden Yardım Almalısınız.

Dolcevita E35 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Kombi Ekranında Belirdi İse Cihazın Ateşleme Yaptığı Fakat Alev Oluşturmadığı Anlamına Gelir. Kombiye Üç Kez Reset Atmanız Gerekmektedir. Reset Sonrasında Kombi Ekranında Hala Bu Uyarı Kodu Beliriyor İse Bu Durumda Baymak Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Dolcevita E96 Arıza Kodu : Daireye Gelen Voltaj Düşüklüğü Sebebi İle Kombi E96 Uyarı Kodu Verir. Bu Durumda Voltaj Düzenleyicisi Olarak Bilinen Regülatör Cihazı Kullanmanız Gerekmektedir. Regülatör Cihazı İçin Numaralı Baymak Dolcevida Servisi İle İletişime Geçebilirsiniz.

 

• Altayçeşme Baymak Kombi Servisi
• Altıntepe Baymak Kombi Servisi
• Aydınevler Baymak Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Baymak Kombi Servisi
• Başıbüyük Baymak Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Baymak Kombi Servisi
• Cevizli Baymak Kombi Servisi
• Çınar Baymak Kombi Servisi
• Esenkent Baymak Kombi Servisi
• Feyzullah Baymak Kombi Servisi
• Fındıklı Baymak Kombi Servisi
• Girne Baymak Kombi Servisi
• Gülensu Baymak Kombi Servisi
• Gülsuyu Baymak Kombi Servisi
• İdealtepe Baymak Kombi Servisi
• Küçükyalı Baymak Kombi Servisi
• Yalı Baymak Kombi Servisi
• Zümrütevler Baymak Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ