Maltepe eca Servisi

Maltepe eca Kombi Servisi

Dünyanın en önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul’da kurulan Merkez Kombi Servisi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Maltepe eca Kombi Servisi Kombi servisimizde görev alan personeller her mahallenin avucunun içi gibi detaylı bir şekilde bildiği için kısa sürede adresinize ulaşacak ve hızlı ve pratik bir şekilde çözecektir.

İş yerinizde yada evinizde karşılaştığınız kombi sorunlarına kombi servisimiz kısa süre içinde problemi çözecek olan teknik personelimiz aynı zamanda ekonomik fiyatlandırma yaparak siz değerli müşterimize destek olacaktır.

Merkez kombi servisi tüm marka ve modellere kombi bakımı alabileceğiniz gibi kombi servisi, tamir gibi hizmetlerde İstanbul’un Anadolu yakasının tüm mahallelerine sağlıyoruz. Kombi kullanıcısı olarak özel talepleriniz olduğu durumlarda sizlere en uygun seçenekler sunarak tesisat yada kurulum konuların tam destek sunmaktayız.

Kombinizin bakımı düzenli yapılmadığı durumlarda kombinizin ne zaman arızalanacağı bilinmemektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınız 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterimize en yakın teknik servis elemanlarımızı yönlendirecez.

Kombi markaları konusunda uzman olan personellerimiz sayesinde şirketimiz kombi kullanıcıların memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kombi arızaları konusunda çağrı merkezimizden oluşturduğunuz kayıtlar en yakın uzman kombi servisi elemanına gönderilmektedir. Kombi servisi elemanı siz değerli müşterimizin adresine en kısa süre içerisinde gelerek karşılaşılan arızayı tespit edip sorunun giderilmesi için pratik çözümlerle karşılaşılan problemi çözecektir.

Maltepe eca Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasının tüm semtlerine kısa sürede hizmet vererek çözüm odaklı destek imkanını sağlamaktayız. Kombi servisimiz her zaman mağduriyetiniz kısa sürede gidermek için çabalamaktadır . Tamir edilmesi gereken kombilerinizi uzman teknik personelimiz kombi onarım konusunda size kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır .

Kombi servisi hizmetimiz sırasında acil durumda olan kombiniz olması durumunda uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde saat kaç olursa olsun hızlı bir şekilde verilen adrese giderek kombi arızasını gidermektedir. Çağrı merkezimize iletilen arıza taleplerinizi değerlendiren elemanlarımız siz değerli müşterilerimize en ekonomik şekilde hizmet vermektedir .

Maltepe eca Kombi Servisi olarak yıllardır güveni ve deneyimi ile hizmet vermektedir.Müşterilerimize her zaman ekonomik servis ücreti ve kaliteli hizmet güvencesi ile destek olmaktadır .

eca kombi bakım servisi

 

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

Eca Kombi suyu ısıtamıyor ve kombi den sıcak su alamıyoruz gibi sorunları kombi kullanıcılarının büyük bir kısmından yaşamaktadır. Bu sorunun başında şehir şebekelerindeki yüksek oranda kireçli sular bulunmaktadır. Bu olayı takiben kombinizin uzun yıllar yoğun tempoda çalışması ve yıllık periyodik bakımının aksatılması ve ya hiç yapılmaması başrolü alır. Sudaki kireç miktarı az olsa dahi bakım yapılmamış kombilerde sıkça görülen arızaların en başını kombi sıcak su vermemesidir. Eca Kombiniz sıcak su vermiyor ise öncelikle şebeke hattınızdaki su basıncını kontrol etmelisiniz yani suyunuz her zaman ki yoğunluğun da mı akıyor eğer su yoğunluğunda herhangi bir azalma ve ya dalgalanma yok ise akla armatürler gelmeli herhangi bir tıkanma mevcut ise onu halletmek gerekli armatürlerde de bir problem yok ise e.c.a kombideki sıcak su problemi için kombiye kendiniz veya 3. Şahıslarda dâhil olmak üzere hiçbir şekilde müdahale yapmadan kombi servisine arıza kaydı oluşturmalısınız…

 • Eca Kombi servisi (0216) 376 4 376
 • Eca Kombi mobil servisi 0532 056 4 376

Kombilerde en fazla karşılaşılan arızaların başında kombi sıcak su vermiyor arızası bulunmaktadır, kombi tamimiyle sıcak su üzerine kurulmuş bir sistem olduğundan sıcak su vermemesi gibi bir durumda ilk yapmanız gereken gaz kontrolü yapmaktır, gaz kontrol ocak düğmelerinden birisini açarak gazın gelip gelmediği kontrol edilir. Yakın zamanlarda Doğalgaz kesintisi yaşadıysanız eğer kombi gaz valfinde biriken hava yüzünden kombi ateşleme yapmaz ve kombi sıcak su arızası meydana gelir, bu tür bir durum ile karşılaşırsanız eğer kombi resetleme işlemi yapılmalıdır, kombinize birkaç kez reset attıktan sonra hala kombi çalışmıyorkombi sıcak su vermiyor ise bizleri hemen arayabilir sıcak su arızası servisimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Kombi sıcak su arızası birçok nedenden kaynaklanabilir bu nedenler ve çözümleri şöyledir;

 • Eca Kombi sıcak su düzensiz geliyor (sıcak su hemen soğuyor)

Sıcak suyun düzensiz olarak gelmesi kombi içerisinde bulunan sıcak su sen sörünün arıza yapmasından kaynaklıdır, sıcak su sensörü arızalı olduğunda sıcak suyun derecesini ölçemediğinden kombi düzensiz bir sıcak su gönderimi yapar, bizleri arayarak hemen bilgi alabilir kombi servisi ekibimizi çağırabilirsiniz.

 • Eca Kombi Sıcak su vermiyor (e.c.a kombi sıcak suyu ısıtmıyor)

Kombi sıcak su vermiyor yâda sıcak suyu ısıtmıyor arızaların nedeni birçok şeyden kaynaklı olabilir,

 • Bunların başında kombi kartının hasar görmesi ve kombi kart tamiri işleminin yapılması
 • Kombi sıcak su sen sörünün arızalı olması ve kombi sıcak su sen sörünün değişmesinin gerekmesi
 • Kombi fanında oluşan arıza nedeni ile kombi ateşleme yapamaması ve fanın değişmesi yâda tamir olması
 • Kombi sıcak su tribününde arıza olması ve yenisi ile değişmesi
 • Ateşleme ünitesinde bulunan elektrot uçlarının arızalı olması ve değişmesi
 • Kombi Prosestatında arıza olduğu ve yenisi ile değişmesi gibi arızalardan kombi sıcak su arızası vermektedir.
 • Yukarıda yazılı olan parçalar değiştirilerek sıcak su arızasının ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

 

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ