Maltepe Falke Servisi

 

Maltepe Falke Kombi Servisi

Maltepe Falke Kombi Servisi olarak kombi bakımı ve kombi servisi hizmetleri yanı sıra acil durumlarda kombi servisi hizmeti ile de yanınızdayız.Eviniz de yada iş yeriniz de ısınma , sıcak su , ocak gibi önemli ihtiyaçlarınızı sağlayan kombi cihazınız arıza yaptığında ciddi bir problem oluşturmaktadır.Kombi arızalarında konusunda uzman olmayan ekiplerin yaptığı tamirlerde problem meydana gelmekte ve sık sık kendini tekrarlamaktadır. Kombi arızası meydana geldiğinde kombi servisimizde yer alan uzman kombi servisi personelimiz sorununuzu hızlı ve kolay bir şekilde çözmektedir.

Merkez kombi servisi olarak kombinizi düzenli bir şekilde bakım yaptırırsanız kombinizin ömrünü uzatacak ve yakılan enerji miktarında azalma meydana gelerek doğalgaz faturasına yansıyan miktarlarda azalma olacaktır. Kombinize bakım yaptırmak için kombinizin arıza yapmasına gerek yoktur. Kombinize düzenli bir şekilde periyodik bakımı yaptırmanız gereklidir. Kombi bakımı yaptırdığınız zaman kombi arızaları ile karşılaşmanız azalacak ve kombiniz verimli bir şekilde yanacaktır.

Kombiniz arıza yaptığı zaman evdeki veya işyerindeki pek çok ihtiyaç aksamaktadır. Her şeyden önce eviniz verimli bir şekilde ısınması gerçekleşmez. Kombi kullanıcısı olduğunuz için mutfak tüpü olmadığı için mutfaktaki işler de aksar. Kombiniz arıza yaptığı zaman ertesi günü beklemenize gerek yoktu; günü her saati verdiğimiz acil kombi servisi hizmetlerimizle bize ulaştığınız an derhal gelerek arızalarınızı gideririz.

Maltepe Falke Kombi Servisi olarak kombiniz arızalandığın zaman yada kombi kullanımı,arızası,kombi bakımı gibi konularda haftanın her günü ve saati bizleri arayabilirsiniz. Kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için eski müşterimiz olmanıza gerek yoktur.İhtiyaç duyduğunuz yada aklınıza takılan konular için bizi arayabilirsiniz. Kombi servisi olarak kombi cihazınızda meydana gelen arızanın tespitini uzman kadromuz aracılığı ile tespit edip ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz.

Maltepe Falke Kombi Servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm semtlere hizmet verdiğimiz için hızlı personelimiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimiz kombi arızalarını kolay bir şekilde çözmekteyiz. Kombi cihazların bazılarının tamiri yerinde yapılamamaktadır.Böyle bir durumda kombinizi atölyemize getirip uzman ekibimiz aracılığı ile hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Falke kombi Arıza Kodları

Falke E01 Arıza Kodu : Falke Kombide Bu Uyarı Kodu Varsa Cihaza Gaz Girişi Yetersizdir. Y Da Gaz Geliyordur Fakat Gaz Valfinde Sorun Olması Sebebi İle Cihaz Bunu Algılamıyordur. Cihazın Elektronik Kartında Sorun Olabilir. Bunun Yanı Sıra Gaz Valfi Çalışmıyor Olabilir. Sorunun Biran Önce Çözümlenmesi İçin Falke Kombi Servisi’ni Arayınız.

Falke E02 Arıza Kodu : Kombide Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Cihaz Bloke Olmuştur. Bu Şekilde Kombiyi Kullanamazsınız. Problemin Ortadan Kalkması İçin Falke Servisi’ni Aramalısınız.

Falke Ariza Kodlarının Anlamları, Falke Hata Kodları

Falke Ariza Kod Açıklamaları

Falke E03 Arıza Kodu : Gaz Sıcaklığını Elektronik Karta Aktaran Ya Da Kombi İçinde Yer Alan Su Aşırı Isındığında Kombiyi Bloke Eden Aşırı Isınma Termostatında Sorun Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Direk Falke Kombi Servisi’nden Yardım Almalısınız.

Falke E05 Arıza Kodu : Falke Kombi Ekranında E05 Arıza Kodu Belirdi İse Isınma Sensöründe Sorun Olduğu Anlamına Gelmektedir. Bu Durumda Tüketici Olarak Yapabileceğiniz İşlem Yoktur. Kalorifer Isınmasında Sorun Vardır Ve Direk Falke Servisi’ni Numaralı Telefondan Aramalısınız.

Falke E06 Arıza Kodu : Sıcak Su Sensöründe Arıza Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Sensör Değişimi Gerekmektedir. Falke Kombi Böyle Bir Hata Kodu Verdiğinde Kombiden Sıcak Su Alamazsınız. Baymak Falke Servisi’ni Arayıp Bu Konuda Yardım Almanız Gerekmektedir.

Falke E10 Arıza Kodu : Falke Kombide E10 Arızası Kombi Su Basınının 0,3 Barın Altında Olduğunu Gösterir. Bu Durumda Kombi Çalışmaz. Kombinin Altında Yer Alan Doldurma Musluğunu Açmalı Kombi Basıncını 1, Bara Yükseltmelisiniz. Kombi Basıcını Bu Değere Getirdiğinizde Kombi Çalışacaktır.

Falke E25 Arıza Kodu : Falke Kombide Bu Uyarı Kodu Maksimum Sıcaklık Anlamındadır. Bu Durumda Cihaza Müdahale Etmeniz Mümkün Olmamaktadır. Sorunun Birden Çok Sebebi Olabilmektedir. Mesela Kalorifer Filtresi Tıkalı, Pompa Sıkışık, Eşanjör Kireçli Ya Da Üç Yolu Vana Konum Değiştiriyor Olabilir. Falke Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Falke E35 Arıza Kodu : Falke Kombide Cihazın Ateşlemeyi Sağladığını Fakat Alev Oluşturmadığını Bildiren Hata Kodudur. Bu Durumda Cihazı Resetlemeniz Gerekmektedir. Falke Kombiyi Resetlediniz Fakat Sorun Hala Devam Ediyorsa Falke Kombi Servisi’ni Aramalı Yardım İstemelisiniz.

Falke Kombide E01 Arıza Kodu

Falke Kombide E01 Arıza Kodunun Anlamı Başarısız Ateşleme Veya Başarılı Ateşlemeden Sonra Kesilen Alev.

Falke Kombide E01 Hata Kodu Aldığınız Vakit; Dairenize Gelen Doğal Gaz Vanasını Kontrol Ediniz, Kombiye Gelen Doğal Gaz Vanasını Kontrol Ediniz Her İki Vanada Açık İse Ve Dairenize Gaz Geldiğinden Eminseniz Kombide E01 Arızası İçin Kullanıcının Çözüm İçin Yapacak Başka Bir İşlemi Yoktur…

Falke E01 Arızasının Çözümü İçin Kombinize Reset Atınız Arıza Reset İle Giderilmiyorsa Hiçbir Müdahalede Bulunmayınız Ve Teknik Servise Haber Vererek Müdahale İçin Servisimizi Bekleyiniz.

Falke Kombi Servisi (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376

Falke Kombide E01 Arızasına Sebep Olan Gaz Valfinin Bozulması; Kombiyi Kısa Bir Sürede Olsa Kullanmamaktan Dolayı Veya Kombinin Dış Ortama Açık Alanda Monte Olmasından Dolayı Parçanın Ömrü Ve İşlevselliği Kısalır Ve Parçanın Değişmesi Veya Tamir Edilmesine İmkân Varsa Tamir Edilmesi Gereklidir…

Falke Kombide E01 Arıza Kodunun Oluşmasına Sebep Olan Bazı Durumlar Şunlardır;

  • Ani Doğal Gaz Kesintisi; Doğal Gaz Vanalarının Açık Olduğunu Kontrol Ediniz; Vanalar Kapalı İse Kombi E01 Arızasından Çıkmayacaktır.
  • Ana Kartın Gaz Valfine Enerji Göndermemesi; Bu Durumda Teknisyenin Yapacağı Kontrol Ve Ölçümler Sonucunda Ana Kartın Değişimi Ya Da Tamir Edilmesi Gerekli.
  • Gaz Valfinin Arızalanması; Kombinin Kullanım Yoğunluğuna Ve Monte Edildiği Mahal E Bağlı Olarak Gaz Valfinin Ömrünü Tamamlaması.
  • Oluşan Alevin Ana Kart Tarafından Hissedilememesi; Elektriksel Hata Yapılan Kontrol Ve Ölçümlerden Sonra Teknisyenin Parçanın Değişimine Veya Tamirine Karar Verir.
  • Ani Alev Kesintisi; Ani Doğal Gaz Kesintilerine Bağlı Olarak Ya Da Gaz Valfindeki Arızdan Dolayı Meydana Gelir.
  • Oluşan Alevi Hisseden İyanizasyon Propları…

Falke Kombi E06 Arıza Kodunun Anlamı

Sıcak Su Sensörü Arızalanmış Ve Baymak Servisi Tarafından Değiştirilmesi Gereklidir.

Size En Yakın Baymak Falke Servisini Öğrenmek İçin;

(0216) 376 4 376 Mobil Servis; 0532 056 4 376

Baymak Falke Kombide E06 Arıza Sinyali Yandığında Cihazınız Sıcak Suyu Isıtmayacaktır. Bu Sinyalin Anlamı Musluklara İletilen Suyun Sıcaklığını Ayarlayan Sensörün Değer Kaybederek Ana Karta Sağlıklı Sinyal Gönderememesinden Dolayı Meydana Gelir. Cihaz Isıtılan Suyun Derecesini Ölçemeyeceğinden Dolayı Kendini E06 Arızasında Gerekli Parçanın Değişimine Kadar Arızadan Çıkartmaz.

Baymak Falke Kombinin E06 Arızasını Vermesinde En Büyük Etken Kireçli Sudur. Cihazın Isıttığı Su Direk Olarak Bu Sensörün Üzerinden Geçer Ve Kombi Senserörden Aldığı Değerlere Göre Alev Boyunu Ayarlayarak Suyu Belli Derece Tutar.

maltepe kombi bakım servisi

• Altayçeşme Falke Kombi Servisi
• Altıntepe Falke Kombi Servisi
• Aydınevler Falke Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Falke Kombi Servisi
• Başıbüyük Falke Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Falke Kombi Servisi
• Cevizli Falke Kombi Servisi
• Çınar Falke Kombi Servisi
• Esenkent Falke Kombi Servisi
• Feyzullah Falke Kombi Servisi
• Fındıklı Falke Kombi Servisi
• Girne Falke Kombi Servisi
• Gülensu Falke Kombi Servisi
• Gülsuyu Falke Kombi Servisi
• İdealtepe Falke Kombi Servisi
• Küçükyalı Falke Kombi Servisi
• Yalı Falke Kombi Servisi
• Zümrütevler Falke Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ