Maltepe Ferroli Servisi

Maltepe Ferroli Kombi Servisi

Maltepe Ferroli Kombi Servisimiz 2005 yılından beri Merkez kombi servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve mahallederinde hizmet vermekteyiz.İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren kombi servisimiz en kaliteli ve nitelikli hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasındaki en uzak noktalara bile hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçtiğinizde almak istediğiniz hizmete göre size en yakın servis ekibimizi yönlendiriyor hızlı bir şekilde karşılaştığınız problemi çözüyoruz.

Maltepe Ferroli Kombi Servisi ile iletişime geçtiğinizde yararlanmak istediğiniz hizmeti aldığınız zaman kombinizi en iyi şekilde kullanacaksınız. Özellikle kombi bakımı, kombi arızaları meydana geldiğinde gelen uzman teknik servis elemanlarımız size detaylı bir şekilde kombi kullanımı hakkında bilgi verecektir.

Merkez Kombi Servisi ev kullanıcıların yanında olduğu gibi kurumsal şirketlerin de ısınma problemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.Firmamız tarafından verilen hizmetler en ekonomik koşullara göre fiyatlandırılmış ve cebinizden fazla çıkmamasını benimsemişdir. Kombi Servisimizin temel amacı müşteri memnuniyetidir. Öyleki müşteri memnuniyeti sağlamadan hizmet verilen noktadan ayrılmayan uzman kombi servis elemanlarımız vardır.

Kombi cihazlara düzenli bir şekilde yapılması gereken kombi bakım ücretleri firmamızda oldukç uygundur.Kombi servisimiz tüm kombi markalarına destek hizmeti vermektedir. Bu nedenle eğer aklınıza takılan sorular olması durumunda çağrı merkezimi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi servisimiz hem eski hemde yeni kombi modellerinde oluşan arızaları ve bakım hizmetlerini sunan uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kombi cihazınızda bir arıza meydana gelmiş olabilir. Kombinizde karşılaştığınız arızanın tespiti ve sorunların çözümü için mutlaka kombi servisimizi aramalısınız.

Kombi tamiri ve arıza tespiti gibi durumlar için kombi servisimiz size en iyi ve en uygun şekilde hizmet verecektir.Kombilerinizde yapılan onarım işlem ekiplerimiz tarafından kısa sürede çözmektedir.Merkez kombi olarak kombi teknik servis denildiğinde ilk kombi teknik servis firmalar arasında yer almaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınızda kombinizde sizin çözebileceğiniz bir arıza giderme işlemi olduğunda size tek tek nasıl işlem yapmanız gerektiğini anlatmaktadır.Kombi servis elemanlarımızın müdahale etmesi gerektiği noktalarda ise kombi kullanıcının müdahale etmesini tavsiye etmemektedir.

Maltepe Ferroli Kombi Servisimizden kombi bakımı veya kombi tamiri talep ettiğinizde müşteri trafiğine göre size verilen saatte en iyi hizmeti vermek için kombi servisimiz evinizde yada iş yerinizinde olacaktır. Kombi servisimiz hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Ferroli Kombi Ateşleme Yapmıyor Neden Ve Çözümü

Ferroli Kombi ateşleme yapmıyor nedeni ve çözümü için yazımızı okuyabilirsiniz ama unutmamanız gereken kombi kullanıcısının yapacağı işlemler belirli bir yere kadardır kendinizin ve çevrenizdekilerin zarar görememesi için mutlaka kombi servisine servis talebinde bulununuz.

Ferroli Kombinin neden ateşleme yapmadığının kesin çözümü için kombi servisinin cihazı kontrol etmesi gerekmektedir. Kombi ateşleme yapmıyor arızasının çözümünde kullanıcının izleyeceği adımlar aşağıda yazmaktadır kullanıcının yapamayacağı işlemleri kesinlikle yapmaya çalışmayınız!

Kombi hangi modda ateşleme yapmıyor? Yazlık yani sıcak su modunda mı kombi ateşleme yapmıyor? Yoksa kışlık modda mı kombi ateşleme yapmıyor?

Cihaz hem kışlık hem de yazlık modda Ferroli kombi ateşleme yapmıyor sa;

Dairenize gaz geldiğinden emin olunuz. Doğal gaz ocağını kontrol edin ocak da yanmıyorsa. Gaz vanalarının açık konumda olduğuna emin olun yine de ocak yanmıyor kombi ateşlemiyor sa abonesi olduğunuz gaz dağıtım şirketini arayınız sorun kombinizde değil. Ocak yanıyor kombi ateşleme yapmıyorsa kombi servisine arıza kaydı oluşturunuz. 0532 056 4 376

Kombinin içindeki su basıcı yeterli değildir. Kombinin barını kontrol ediniz su seviyesi 1 barın altına indiyse kombi ateşleme yapmaz! Sorunun giderilmesi için barı 1 ile 2 bar arsında muhafaza ediniz.

Ferroli Kombi Kalorifer modunda ateşlemiyor sa; kalorifer sensöründe arıza oluşmuş olabilir servis çağırmanız gerekmektedir.

Pompa çalışmıyor olabilir

Fan motoru çalışmıyor olabilir

Ana kart arızalı olabilir

Ferroli Kombi sıcak suda ateşleme yapmıyor sa; sıcak su sensörü arızalanmış olabilir servis desteği için servisimizi arayınız.

Kombi sıcak suyun açıldığını hissetmiyor olabilir ya da 3 yollu vananın sıcak su tarafı bozulmuş olabilir. Kombi sıcak suyun açıldığını hisseden 3 yollu diyaframı ya da sıcak su Tribünü arızalanmış olabilir.

Ferroli Kombi servisi 0532 056 4 376

Ferroli Kombi servisi (0216) 376 4 376

• Altayçeşme Ferroli Kombi Servisi
• Altıntepe Ferroli Kombi Servisi
• Aydınevler Ferroli Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Ferroli Kombi Servisi
• Başıbüyük Ferroli Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Ferroli Kombi Servisi
• Cevizli Ferroli Kombi Servisi
• Çınar Ferroli Kombi Servisi
• Esenkent Ferroli Kombi Servisi
• Feyzullah Ferroli Kombi Servisi
• Fındıklı Ferroli Kombi Servisi
• Girne Ferroli Kombi Servisi
• Gülensu Ferroli Kombi Servisi
• Gülsuyu Ferroli Kombi Servisi
• İdealtepe Ferroli Kombi Servisi
• Küçükyalı Ferroli Kombi Servisi
• Yalı Ferroli Kombi Servisi
• Zümrütevler Ferroli Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ