Maltepe Ferroli

Maltepe Ferroli Kombi Servisi

Maltepe Ferroli Servisi olarak kombi kullanıcıların her türlü kombi arızalarına ve bakımlarına çözüm üretiyoruz. Kombi cihazınızın periyodik olarak bakımını gerçekleştiriyor ve sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kış aylarında yoğun bir çalışma moduyla çalışan kombil cihazları, bu mevsimin öncesinde mutlaka bakım yapılmalı ve gerekli tedbirler alınmalı. Kombiniz yoğun çalışmaya hazırlanmalıdır.. Bu nedenle Kombi Servisi hizmetimizle kombi kullanıcılarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Her türlü kombi tamiri ve kombi bakımı konularında hizmet veriyoruz.

Kombi bakımı‘nın önemli olmasına rağmen, bakım işleminin yapılmaması durumunda çeşitli arızalara neden olabilir. Bu nedenle tüm kombi servisi personellerimiz, kombi bakımlarının zamanında yapılması yönünde tavsiye etmektedir.. Siz değerli müşterimizde kombi bakımı konusunda çağrı merkezimizi arayabilir hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu yapılacak işlemler sonucunda daha büyük sorunlarla karşılaşmadan önceden aldığınız önlemler sayesinde kombinizin ısı kaybına izin vermezsiniz. Öte yandan kombinizin daha verimli çalışmasına yardımcı olarak, daha çok ısınma sağlar ve yüksek faturalar ile karşılaşmazsınız.

Maltepe Ferroli Servisi olarak hizmetlimizi bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara bakım ve onarım işlemi gerçekleştirmekteyiz.Yapılan hizmetlerimizin tamamında uygun fiyat garantisi vermekteyiz.Kombi bakımınızı yaptıracağınız zaman mutlaka bizim ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Kombi bakımını ve kombi arıza giderilmesini uygun fiyatlara rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kombinizde karşılaştığınız kombi arızalarını mutlaka kombi servisimiz aracılığı ile çözmelisiniz.Kombi servisimiz de görev alan personelimiz sertifikalı olup düzenli bir şekilde eğitimlerden geçmektedir.Uzman olmayan ellere teslim etmeniz durumunda kombinizde arızaları arttırabilir ve fazla ücretle kombinizi tamir ettirmek zorunda kalabilirsiniz.

Kombinizde oluşan arızalar için kombi servisimizin çağrı merkezini arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.İstersenizde aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kombiniz kışın ortaasında ve geç saatte arızalanması durumunda ve acil tamir ettirmek istemeniz durumunda arızanın giderilmesi için Merkez Kombi Servisini arayabilir ve nöbetçi kombi servisi talep edebilirsiniz.Arıza kaydı oluşturmanız durumunda belirttiğiniz noktaya nöbetçi teknik servis elemanlarımız hızlı bir şekilde müdahale edecektir.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Maltepe Ferroli Servisi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

 

   

 

Ferroli Kombi Ateşleme Yapmıyor

 

Ferroli Kombi ateşleme yapmıyor nedeni ve çözümü için yazımızı okuyabilirsiniz ama unutmamanız gereken kombi kullanıcısının yapacağı işlemler belirli bir yere kadardır kendinizin ve çevrenizdekilerin zarar görememesi için mutlaka kombi servisine servis talebinde bulununuz.

Ferroli Kombinin neden ateşleme yapmadığının kesin çözümü için kombi servisinin cihazı kontrol etmesi gerekmektedir. Kombi ateşleme yapmıyor arızasının çözümünde kullanıcının izleyeceği adımlar aşağıda yazmaktadır kullanıcının yapamayacağı işlemleri kesinlikle yapmaya çalışmayınız!

Kombi hangi modda ateşleme yapmıyor? Yazlık yani sıcak su modunda mı kombi ateşleme yapmıyor? Yoksa kışlık modda mı kombi ateşleme yapmıyor?

Cihaz hem kışlık hem de yazlık modda Ferroli kombi ateşleme yapmıyor sa;

Dairenize gaz geldiğinden emin olunuz. Doğal gaz ocağını kontrol edin ocak da yanmıyorsa. Gaz vanalarının açık konumda olduğuna emin olun yine de ocak yanmıyor kombi ateşlemiyor sa abonesi olduğunuz gaz dağıtım şirketini arayınız sorun kombinizde değil. Ocak yanıyor kombi ateşleme yapmıyorsa kombi servisine arıza kaydı oluşturunuz. 0532 056 4 376

Kombinin içindeki su basıcı yeterli değildir. Kombinin barını kontrol ediniz su seviyesi 1 barın altına indiyse kombi ateşleme yapmaz! Sorunun giderilmesi için barı 1 ile 2 bar arsında muhafaza ediniz.

 

Ferroli Kombi Kalorifer modunda ateşlemiyor

 kalorifer sensöründe arıza oluşmuş olabilir servis çağırmanız gerekmektedir.

Pompa çalışmıyor olabilir

Fan motoru çalışmıyor olabilir

Ana kart arızalı olabilir

Ferroli Kombi sıcak suda ateşleme yapmıyor 

sıcak su sensörü arızalanmış olabilir servis desteği için servisimizi arayınız.

Kombi sıcak suyun açıldığını hissetmiyor olabilir ya da 3 yollu vananın sıcak su tarafı bozulmuş olabilir. Kombi sıcak suyun açıldığını hisseden 3 yollu diyaframı ya da sıcak su Tribünü arızalanmış olabilir.

 

• Altayçeşme Ferroli Kombi Servisi
• Altıntepe FerroliKombi Servisi
• Aydınevler Ferroli Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Ferroli Kombi Servisi
• Başıbüyük Ferroli Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Ferroli Kombi Servisi
• Cevizli Ferroli Kombi Servisi
• Çınar Ferroli Kombi Servisi
• Esenkent Ferroli Kombi Servisi
• Feyzullah Ferroli Kombi Servisi
• Fındıklı Ferroli Kombi Servisi
• Girne Ferroli Kombi Servisi
• Gülensu Ferroli Kombi Servisi
• Gülsuyu Ferroli Kombi Servisi
• İdealtepe Ferroli Kombi Servisi
• Küçükyalı Ferroli Kombi Servisi
• Yalı Ferroli Kombi Servisi
• Zümrütevler Ferroli Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ