Maltepe Termoteknik Servisi

Termoteknik Kombi Servisi

Kombiler günümüzde yaygınlaşan ve temel ihtiyaçlarımız arasında ilk sıralarda yer alamaktadır.Yemek pişirmekten ısınmaya kadar her konuda fayda sağlayan kombi elektronik aksanları olan ve düzenli bir şekilde bakımları yapılmadığı takdirde arızalara yol açabilecek cihazlardır.

Maltepe Termoteknik Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu Yakasında tüm ilçe ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.Firmamız kombi servisi , kombi bakımı , petek temizleme konularında hizmet veriyor.

Kombi cihazların düzenli bir şekilde kontrolleri ve bakımları yaptırılması durumunda güvenli bir kullanım söz konusu olabilir.Tüm kombi markaları ve modellerine hizmet veren kombi servisimizin tavsiyesi kombilerinize düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırmanızdır.Kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombinizin hem ömrü uzayacak hem de arızalar ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Kombi cihazınızda hiç ummadığınız anda bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.Böyle bir durumda kombi servisimizi çağırmalısınız.Zamanında hızlı bir şekilde yapılan müdahaleler ile kombinizde karşılaşılan sorunlar ortadan kalkacaktır.Kombiniz çalışmıyor,su ısıtmıyor ise kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturun.Kısa sürede arızalar için çözüm üreten ekibimiz hızlı bir şekilde verdiğiniz adreste olacaktır.

Kombinizde arıza meydana geldiğinde uzman ekibimiz sorunun çözümü için tespit ve tamir işlemi gerçekleştirecek.Firmamız arıza giderilmesi vb durumlarda siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler önererek müşteri memnuniyeti sağlaması hedeflenmektedir.

Maltepe Termoteknik Kombi Servisi olarak gecenin bir yarısı kombiniz arızalandığında bir çok servise ulaşmanız güçtür.Kombinizde karşılaşılan sorun için kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak acil kombi servisi çağırdığınızı belirttiğinizde nöbetçi kombi servisimiz arızaya hızlı bir şekilde müdahale edecektir.

Kombi Servisimiz deneyimli ve uzman kadromuz düzenli bir şekilde aylık kombi eğitim testlerinden geçmekte ve sürekli olarak sınanmaktadır.Bu nedenle kombinizdeki rutin kontrollerinden ,acil müdahale durumlarına kadar her konuda tam bilgili ekiplerden oluşmaktadır.

Kombi kullanıcılar kombi cihazlarına düzenli bakım yaptırmadıkları için kombileri arızaya düşmektedir.Bazı karşılaşılan hatalar ise kullanım hatasından arızaya düşmektedir.Örneğin kombi suyunun azalması veya fazla doldurulması kombinizi arızaya düşürür.Böyle durumlarda kombi servisine ihtiyaç olmamaktadır. Maltepe Termoteknik Kombi Servisi Çağrı merkezimizi aradığınızda detaylı bir şekilde yapmanız gereken işlem tek tek anlatılacaktır.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376‘dan ulaşabilirsiniz.

Termoteknik Logic Kombi Arızaları

Termoteknik Logic F-6 Arıza Kodu: Dış Sensor Hatası Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Logic F-7 Arıza Kodu: Düşük Ana Voltaj Elektrik kurumuna ya da uzman bir elektrikçiyle başvurun. Voltaj dalgalanmalarının sık olduğu yerlerde regülatör kullanınız.

Termoteknik Logic  F-9 Arıza Kodu: Anakart Hatası Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Logic L-5 Arıza Kodu: Kombi 15 Dakikada Yeniden Başlıyor 1.. Sigortayı kapatıp / açın. 2. Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Logic L6 Arıza Kodu: Yanlış Alev Sinyali Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Logic C-0 Arıza Kodu: BCC Etkinleştirme Hatası Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Logic C-2 Arıza Kodu: BCC Hatası

Termoteknik Logic F-1 Arıza Kodu: Düşük Su Basıncı Çözüm 1. Sistem basıncının 1 ve 1.5 bar arasında olduğunu Düşük Su Basıncı Aşırı Isınma manometreden kontrol edin

Termoteknik Logic L-1 Arıza Kodu: Aşırı ısınma hatası. Petek vanalarını kontrol edin. Düzelme olmaz ise termoteknik servisi arayınız.

Termoteknik Logic F-2 Arıza Kodu: Alev Kaybı Ateşleme Yok 1. Gaz vanalarının açık olduğunu kontrol edin.

Termoteknik Logic L-2 Arıza Kodu: Ateşleme Yok. 5 defa peş peşe hata verir ve çalışma yok ise servisi arayın.

Termoteknik Logic F-3 Arıza Kodu: Fan Hatası Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Logic F-4 Arıza Kodu: Gidiş Termistörü Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin

Termoteknik Logic F-5 Arıza Kodu: Dönüş Termistörü Cihazı resetleyin. Düzelme olmaz ise Servis ile bağlantıya geçin.

Termoteknik Termoplus Kombi Hataları

Termoteknik A01 Arıza Kodu: Ateşleme gerçekleşmemiştir. gaz kesikliği ya da elektornik kart arızası olma ihtimali yüksektir. Önce resetleme yapınız, sonra servisi arayınız.

Termoteknik A03 Arıza Kodu: Termoteknik kombi emniyet termostatı arızasıdır. servisi arayınız.

Termoteknik E03 Arıza Kodu: Termoteknik kombi hava prostatı arızasıdır. servisi arayınız.

Termoteknik E05 Arıza Kodu: Termoteknik kombi kalorifer çıkış suyu ntc sensörü arızasıdır. servisi arayınız.

Termoteknik E06 Arıza Kodu: Termoteknik kombi kullanım suyu sensör hatası uyarısıdır. servisi arayınız.

Termoteknik E10 Arıza Kodu: Termoteknik kombi düşük su basınç uyarı ikazıdır.

Termoteknik E26 Arıza Kodu: Termoteknik kombi aşırı ısınma hatasıdır. servisi arayınız.

Termoslim Kombi Arıza Kodları 

Termoteknik E2 Arıza Kodu:  Kombi ateşleme arızası ile ilgili arıza kodudur. Ekranda bu hata belirdiğinde reset tuşuna 3.sn basılı tutunuz. Gaz vanalarını kontrol ediniz. 3 defa art arda denemeniz sonuç vermiyorsa, termoteknik servisi arayınız.

Termoteknik E5 Arıza Kodu: Termoteknik kombi için fan devresi ve hava prostat arızaları ile ilgili hata kodu ekranda yanıp sönmeye başlar. Bu durum da reset tuşuna basılı tutmanız pek bir fayda etmez. Ara ara ekranda belirebildiği gibi, sürekli olarak da kalabilir. Lütfen termoteknik servisimizi arayınız.

 

• Altayçeşme Termoteknik Kombi Servisi
• Altıntepe Termoteknik Kombi Servisi
• Aydınevler Termoteknik Kombi Servisi
• Bağlarbaşı Termoteknik Kombi Servisi
• Başıbüyük Termoteknik Kombi Servisi
• Büyükbakkalköy Termoteknik Kombi Servisi
• Cevizli Termoteknik Kombi Servisi
• Çınar Termoteknik Kombi Servisi
• Esenkent Termoteknik Kombi Servisi
• Feyzullah Termoteknik Kombi Servisi
• Fındıklı Termoteknik Kombi Servisi
• Girne Termoteknik Kombi Servisi
• Gülensu Termoteknik Kombi Servisi
• Gülsuyu Termoteknik Kombi Servisi
• İdealtepe Termoteknik Kombi Servisi
• Küçükyalı Termoteknik Kombi Servisi
• Yalı Termoteknik Kombi Servisi
• Zümrütevler Termoteknik Kombi Servisi

Call Now ButtonŞİLE VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ